завантаження...

Про нас

Qwerty Networks - група проектів, які використовують єдину базу даних і функціональне середовище для створення та розвитку соціальних мереж. Наші проекти - це потужні соціальні мережі. Ми надаємо можливість спілкуватися з іншими учасниками. Ви також можете знайти друзів і підписатися на цікаві блоги.

Проект міжнародна платформа для блогів QWERTY.blog це безкоштовна служба, яка надає функціональні можливості для ведення особистих та корпоративних блогів. Ви можете створювати та підтримувати не лише приватні чи корпоративні блоги, а й відкриті спільноти, в яких всі члени можуть публікувати свої публікації. Ми забезпечуємо конфіденційність та максимальну зручність для блогерів у всьому світі! Ми захищаємо наших користувачів від політичного та іншого тиску! Ми надаємо максимальну юридичну підтримку та захист. Ваш блог не буде закритий, якщо з'являться ознаки політичного тиску. Але якщо це станеться, ми завжди захищатимемо ваші інтереси і свободу слова!

Проект Перша соціальна мережа для власників, ветеринарів, селекціонерів та клубів VetWorld.net Спеціалізована соціальна мережа Vetworld надає всім, діяльність яких пов'язана з домашніми тваринами, широкий спектр функціональних можливостей як у професійній сфері, так і при вирішенні поточних проблем. Наша мережа допоможе вам знайти професіоналів, звернутися до них за допомогою, ділитися досвідом з колегами, обговорити будь-які питання, пов'язані з вашим домашнім улюбленцем, а також рекламувати свої продукти або послуги. Ми сподіваємось, що наша мережа буде служити ветеринарам та власникам бізнесу як потужний робочий інструмент та джерело професійного зростання, тоді як усі власники домашніх тварин знайдуть унікальні можливості для своїх домашніх тварин. Можливості індивідуального користувача проекту Vetworld залежать від його професії, фактичних професійних навичок, особистих інтересів та дотримання простих правил, встановлених у нашій мережі.

Проект Соціальна мережа власників сайтів - WMProfile.com Це повноцінна соціальна мережа для всіх, хто має веб-сайти та інтернет-проекти (і це не має значення, якщо ви професіонал чи ні). Додати сайти до нашого каталогу, проаналізувати статистику та якість веб-трафіку на своїх сайтах, завести нових друзів і партнерів!

Проект Російське рекламне агентство "Digital Marketing".. Рекламне агентство приймає замовлення на рекламні кампанії в Інтернеті по всьому світу. Спектр послуг нашого агентства:

Це не всі наші проекти. Ми приймаємо замовлення і раді будь-якому співробітництву в області розробки і спільного запуску соціальних мереж, високонавантажених порталів, платіжних систем. У нашій людині ви отримаєте надійного ділового партнера!

Приєднуйтесь до нас! Насолоджуйтесь нашим можливостям.

Ми доступні на наступних мовах:

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

З найкращими побажаннями,
Qwerty Networks, just a social network!

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу