завантаження...
Увага! Тут опубліковано автоматичний переклад Угоди користувача вашою мовою. Англійська версія Угоди користувача є доступною і має юридичну силу. Ви можете перемикати мову для читання англійської версії.

Угода

1. Веб-сайт, розміщений у цьому домені, надає свої послуги зареєстрованим користувачам відповідно до цієї Угоди. У разі незгоди з будь-яким пунктом цієї Угоди, інструкціями або змінами, або якщо ви з будь-якої причини не бажаєте продовжувати використовувати цей сайт, будь ласка, залиште цей сайт.

2. Всі послуги надаються "як є". Будь-які претензії користувача, пов'язані з використанням цієї послуги, не розглядаються. Ми не гарантуємо відсутність помилок. Ніякі збитки не компенсуються.

3. Сайт не гарантує безперервної роботи, ми не повідомляємо про можливі збої та проблеми.

4. Сайт може в будь-який час змінити цю Угоду. Ви визнаєте та погоджуєтеся з цими умовами. Ви берете на себе повну відповідальність за періодичне читання цих Правил. Цей Договір та інші принципи політики обслуговування, опубліковані на цьому сайті, надають повну та виключну угоду між вами та цим сайтом та регулюють використання цих послуг.

5. Ви підтверджуєте, що вам вже 14 років, і у вас є всі права (або з дозволу опікуна) виконувати всі умови, зобов`язання, вимоги та гарантії, що випливають з цієї Угоди, і ви можете виконати всі ці умови.

6. Користувач гарантує точність наданої інформації під час реєстрації та відсутність претензій третіх осіб.

7. Користувач погоджується передавати свої особисті дані, які будуть зберігатися у нас під час використання нашого сайту. Сервери для зберігання персональних даних можуть знаходитися в будь-якій країні, незалежно від країни користувача. Особисті дані російських користувачів зберігаються на сервері в російському центрі обробки даних. Ваші особисті дані є однаковими для всіх наших проектів. Поточний список проектів, що працюють з єдиною базою даних користувачів, доступний на сторінці "Про нас". Список наших проектів може змінитися.

8. Користувач погоджується, що його особисті дані (повне ім`я та адреса електронної пошти) можуть бути доступними користувачеві, який його запросив.

9. Користувач зобов`язується відшкодувати всі витрати та витрати, понесені внаслідок його дій (наприклад, компенсація за будь-який незаконний вміст, розміщений користувачем, або компенсацію за шкоду, заподіяну шахрайством).

10. Користувач погоджується виконувати всі авторські права та інші права та закони.

11. Якщо положення цієї Угоди незрозумілі чи нечіткі, це тлумачиться виключно на користь сайту. У разі виникнення таких неоднозначностей або спорів користувач зобов'язується отримати роз'яснення, звернувшись до нашого юридичного відділу.

12. Сайт залишає за собою право відмовити в наданні послуг будь-якому користувачеві в односторонньому порядку без пояснення причин.

13. Дотримання всіх інструкцій, опублікованих на функціональних сторінках цього сайту, є обов`язковим!

14. Користувач погоджується не вдаватися до методів, які обходять або порушують вказівки нашого сайту.

15. Наш сервіс може стягувати додаткову плату за наступні послуги:

16. Політика конфіденційності є невід`ємною частиною Угоди користувача і не може розглядатися окремо. Натисніть тут, щоб прочитати політику конфіденційності.

Увага! Тут опубліковано автоматичний переклад Угоди користувача вашою мовою. Англійська версія Угоди користувача є доступною і має юридичну силу. Ви можете перемикати мову для читання англійської версії.

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу